Witamy w serwisie internetowym MKOOpZ

 

Konferencja MKOOpZ - czerwiec 2021

 

W dniach 8-9.06.2021 r. Międzynarodowa Komisja Ochrony Odry przed Zanieczyszczeniem (MKOOpZ) organizowała konferencję pt. „Wdrażanie Ramowej Dyrektywy Wodnej oraz Dyrektywy Powodziowej na Międzynarodowym Obszarze Dorzecza Odry". Zachęcamy do zapoznania się z udostępnionymi materiałami z tego wydarzenia.

 


 

Projekt drugiej aktualizacji Planu Gospodarowania Wodami

 

W dziale "Wdrażanie Dyrektyw UE” dostępny jest Projekt drugiej aktualizacji Planu Gospodarowania Wodami dla Międzynarodowego Obszaru Dorzecza Odry na cykl planistyczny 2022-2027.

 


 

Wyniki konsultacji społecznych

 

Zachęcamy do zapoznania się ze stanowiskiem do zgłoszonych uwag społeczeństwa w ramach konsultacji społecznych „Wstępnego przeglądu istotnych problemów gospodarki wodnej stwierdzonych na Międzynarodowym Obszarze Dorzecza Odry na potrzeby trzeciego cyklu planowania zgodnie z RDW”.

 


 

Aktualizacja map zagrożenia i ryzyka powodziowego

 

Zachęcamy do zapoznania się z zaktualizowanymi mapami zagrożenia i ryzyka powodziowego, które poszczególne kraje prezentują na swoich portalach krajowych oraz z dokumentami przygotowanymi przez Grupę Roboczą G2 "Powódź".

 


 

Uroczyste przekazanie przewodnictwa w MKOOpZ

 

W dniu 14 listopada 2019 roku w siedzibie Sekretariatu MKOOpZ we Wrocławiu w ramach 22 Posiedzenia Plenarnego MKOOpZ odbyło się przekazanie przewodnictwa pomiędzy Rzeczpospolitą Polską a Republiką Czeską.

 

 


 

Warsztaty Grupy G2 "Powódź"

 

W dn. 2-3 kwietnia 2019 r. we Wrocławiu miały miejsce warsztaty pn. "Wstępna ocena ryzyka powodziowego oraz mapy zagrożenia powodziowego i ryzyka powodziowego na Międzynarodowym Obszarze Dorzecza Odry".

 


 

Zmiany morfologiczne wód powierzchniowych

 

W dn. 28-29 listopada 2018 we Wrocławiu miały miejsce warsztaty pn. "Zmiany morfologiczne wód powierzchniowych oraz zachowanie i odtworzenie drożności morfologicznej na Międzynarodowym Obszarze Dorzecza Odry".

 

 


 

Ochrona danych osobowych

 

W związku z wchodzącym w życie z dn. 25.05.2018 r. Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych, prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności.

 

 


 

Jakość wód w dorzeczu Odry

 

Zachęcamy do zapoznania się z modułem IMS-Odra. Przedstawia on wartości parametrów fizykochemicznych, chemicznych i biologicznych, pomierzonych na międzynarodowych stacjach monitoringu w dorzeczu Odry.

 

 


 

Geoportal MKOOpZ - zapraszamy

 

 

 

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja: 2021.06.30


Ostatnia aktualizacja: 2021.03.22